09120588756 info@roxterm.ir

رادیاتور پنلی رکس ترم

رادیاتور پنلی رکس ترم

رادیاتور های پنلی رکس ترم با ورق 2 میل طراحی و ساخته میشوند ، در ساخت این رادیاتور ها از فلز آهن کامل استفاده میشود به همین دلیل رادیاتور های پنلی رکس ترم همیشه 1.5 کیلوگرم از دیگر رادیاتور های پنلی هم اندازه سنگین تر است.

هر چقدر در رادیاتور های پنلی از مواد ناخالص در تهیه کردن آنها استفاده شود ، وزن نهایی یا به اصطلاح وزن قبل از رنگ خوردگی آنها کمتر میشود ولی رادیاتور های پنلی رکس ترم دارای وزن استاندارد 32 کیلوگرم بوده و 1.5 کیلوگرم سنگین تر از دیگر رادیاتور های موجود در بازار می باشند ، در نظر داشته باشید که هر چقدر رادیاتور از مواد خالص تر استفاده کند ظرفیت گرمادهی بالاتری خواهد داشت.

رادیاتور-پنلی

این رادیاتور ها 12 سال گارانتی بی قید و شرط توسط گروه تولیدی رکس ترم را دارند که در میان رادیاتور های هم نوع بی نظیر است ، رنگ کاری اپوکسی شده و کاملاً مقاوم به ضربه های مستقیم ، تولید شده به صورت دوبل ( یا دو کنوکتوره ) بوده و ظرفیت حرارتی 2250 کیلوکالری را دارند ( به ازای هر متر ) .

ورق های رادیاتور پنلی رکس ترم از کشور ترکیه وارد شده و در شهر زیبای ارومیه مونتاژ میشوند و به بازار عرضه میشوند ، برای سفارش نمونه رادیاتور فقط کافیست از طریق مدیریت تماس گرفته و درخواست نمونه جنس دهید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>